Mittwoch, 22. Juli 2009

Nuotakos meniu


Penki paprasti patarimai, kurių besilaikydama atrodysite ir jausitės nuostabiai visą iškilmių dieną.

Taigi, iki valandos, kai žengsite prie altoriaus, liko 24 valandos. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį?
1. Išvenkite pilvo pūtimo.


Šventės išvakarėse venkite aštrių, sūrių ir rūkytų patiekalų. Kiniškos, japoniškos ir indiškos virtuvės patiekalai - draudžiami.

Atsisakykite bet kokių gazuotų gėrimų - jie taip pat paskatina dujų kaupimąsi žarnyne.

Draudžiamų produktų sąraše - ir rauginti bei konservuoti produktai. Jų laikas dar neatėjo.


2. Gerai išsimiegokite.Neatidėliokite mergvakario paskutinei dienai - surenkite pasibuvimą su draugėmis anksčiau, o likus dienai iki vestuvių būtina gerai išsimiegoti (ne mažiau kaip 8 valandas).

Jei yra galimybė - išsimaudykite šiltoje vonioje, puikiai tiks ir lengvas atpalaiduojantis masažas.
Jaučiate alkio priepuolį? Išgerkite ramunėlių ar mėtų arbatos, pagardintos šaukšteliu medaus - šios žolelės pasižymi lengvu raminančiu efektu. Galite suvalgyti bananą, kuris taip pat veikia atpalaiduojančiai.


3. Atsisakykite kofeino.Jei negalite pabusti be kavos puodelio - nieko blogo! Išgerkite vieną - ir sustokite. Savo šaldytuve rytui pasilikite šaltų žolelių arbatų, vaisių sulčių ir paprasto vandens atsargų.

Prieš šventę nervinsitės, o kofeinas tik dar labiau pablogins jūsų savijautą - sustiprins rankų drebėjimą ir širdies plakimą. Be to, kofeinas pasižymi šlapimą varančiu poveikiu, o juk bėgioti į tualetą dėvint vestuvinę suknelę - darbas ne iš lengvųjų. O organizmui netekus skysčių greitai pasijusite be energijos.


4. Atsisakykite alkoholio.Vestuvių šventės metu teka šampano, vyno ir kokteilių upės. Tačiau jūs turite išlikti energinga ir gerai nusiteikusi, o apsiblausęs žvilgsnis ir žiovulys draugams keliant tostus, sutikite, atrodys ne kaip. Todėl...

Iškilmių vakaro metu: apsiribokite taure vyno. O jeigu švenčiate bare, paprašykite, kad į kokteilį būtų įpilta dviguba porcija vandens ar toniko.

Atsakydama į tostą: pakelkite taurę ir suvilgykite lūpas šampanu (ar sukurkite vaizdą, kad tai darote) - atminkite, kad jūsų laukia mažiausiai dvi atsakingos užduotys - vestuvinio torto pjovimas ir puokštės metimas.5. Nepersivalgykite.Šis patarimas reikalingas ne visoms - daugelis jau ištekėjusių moterų prisimena, kad nuo jaudulio vestuvių dieną joms visiškai dingo apetitas. Toms, kurios, atvirkščiai, mėgsta "užkąsti" stresą, rekomenduojama: iš visų patiekalų rinkitės žuvį, vištieną ir daržovių salotas. Tokiu būdu numalšinsite alkį, papildysite energijos atsargas, ir nekils pavojaus patirti diskomfortą vilkint vestuvinę suknelę.

Yra dar planas B: į rankinę įsidėkite riešutų. Juose yra baltymų ir naudingų riebalų, kurie neapsunkindami jūsų skrandžio, aprūpins energija likusią dienos dalį. Ar netgi ilgiau...

Keine Kommentare: