Sonntag, 17. August 2008

Pitagoro kvadratas, bioritmai


Pitagoro sistema, remdamasi žmogaus gimimo data, suteikia nemažai duomenų apie jo charakterį, biolauką, vidines savybes, nuojautą, gabumus ir kt. Tai duomenys, kurie gaunami žmogui gimstant. Reikia pasakyti, kad pats Pitagoras šią metodiką laikė aukščiausia savo pasiekimų viršūne, savo proto vainiku.Pabandykite įvesti savo gimimo datą ir sužinoti kažką gal naujo bei įdomaus apie save, pagal Pitagorą.

Aš pabandžiau, jei įdomu, mano apibūdinimas buvo toks:

111
4
77
222
5
8
-
6
9

Šis žmogus šiame pasaulyje gyvena 13-ą gyvenimą.Paaiškinimas: žmogus, gyvenęs šiame pasaulyje 15 kartų, taip ištobulina savo sielą, kad daugiau į Žemę gali ir nebegrįžti ar grįžti tik su ypatinga misija.

Vienetai apibūdina žmogaus charakterį, jo sugebėjimą pasirinkti ir siekti tikslo.
111 - vadinamasis aukso vidurys. Ramus, palankus, komunikabilus.

Dvejetai apibūdina žmogaus bioenergiją, emocingumą. Jei dvejetų nėra - žmogaus labai silpnas biolaukas. Tokie paprastai stengiasi pasimaitinti aplinkinių energija, tačiau jie nėra vadinamieji vampyrai. Mėgsta antikvarinius daiktus, knygas, yra gerai išauklėti, iš prigimties kilnūs.
222 - tai jau ekstrasenso ženklas.


Trejetai apibūdina žmogaus vidinį pasaulį, organizuotumą, konkretumą, tvarkingumą.
Trejetų nėra. Žmogus labai tikslus, punktualus.

Ketvertai apibūdina žmogaus sveikatą.
4 - sveikata silpnoka, reikia grūdintis, stiprinti organizmą, sveikai gyventi.

Penketai apibūdina žmogaus nuojautą, intuiciją, gebėjimą kontaktuoti su kosmosu.
5 - klysta rečiau, tiksliau įvertina situaciją.

Šešetai apibūdina žmogaus materializmą.
6 - žmogus jau truputį "įžemintas", bet viršų vis dar ima ankstesniuose gyvenimuose sukauptos dvasinės detalės. Gali užsiimti kūryba, tiksliaisiais mokslais, bet jam būtinas fizinis darbas.

Septynetai apibūdina žmogaus talentą, vertikalųjį bendradarbiavimą su kosmosu.
77 - panašumo į angelą ženklas. Žmogus muzikalus, turi gerą skonį, gali būti linkęs į dailę. Jei turi daugiau vienetų ir dvejetų, jo talentui gali vadovauti ir egoizmas. Šiam žmogui visos durys atviros: sekasi ir geri, ir blogi darbai. Tokį nuo mažens reikia auklėti altruizmo dvasia.

Aštuonetai apibūdina žmogaus karmą, atsakomybės, pareigos jausmą.
8 - turi pareigos jausmą, yra atsakingas, sąžiningas, tikslus.

Devynetai apibūdina žmogaus intelektą, protą.
9 - visą gyvenimą privalo daug dirbti, kad užsidirbtų nors vieną devyniukę kitam gyvenimui. Jei pasiekęs rezultatą sustos, jo intelektas vėl smuks iki pradinio lygio.
Įdomu, tikrai.... ;-)
Bioritmai

Bioritmas (arba biologinis ritmas) – tai pseudomokslinis cikliškų fiziologijos, emocijų ir intelekto pokyčių modelis. Pasak šio modelio nesudėtingomis priemonėmis galima nustatyti „geras“ ir „blogas“ dienas žmonėms bei gyvūnams.
Bioritmų teorija teigia, kad gyvenimą lemia ritmiški ciklai, pagal kuriuos galima nuspėti fizinių, protinių ir emocinių savybių pokyčius. Ritmas periodiškai pasikartoja visiškai prognozuojamai. Taigi, žinant tikslų žmogaus gimimo laiką, nesunkiai galima nubrėžti bioritmų grafiką tam tikram laikotarpiui. Sakoma, kad žmogaus gyvenimą reguliuoja trys nepriklausomi ciklai – fizinis, emocinis ir intelektinis.Keine Kommentare: