Freitag, 1. August 2008

Astrologes Wolmer patarimai

Penktadienis, rugpjūčio 1 d.

Penktadienis, rugpjūčio 1 d., astrologine prasme yra svarbiausioji šios savaitės diena. Šios dienos viduryje įvyks Saulės užtemimas. Jaunatis prasidės 13 val. 13 min. ir visai netrukus, beveik tuo pačiu metu, - Saulės užtemimas, kuris įvyks Liūto zodiako ženkle, šalia Karminio mazgo Ketu. Iki užtemimo, iki jaunaties dar spės prasidėti 29 Mėnulio kalendoriaus diena, viena iš nepalankiausių Mėnulio kalendoriuje.


Todėl penktadienį galima būtų įvardyti kaip vieną iš kritiškiausių šios savaitės dienų. Ir tai nereiškia, kad būtent šią dieną turi įvykti kažkokios nelaimės, tačiau mes ją galime lengvai padaryti kritišką ir nelaimingą, jeigu būsime neatsargūs. Didžiausi pavojai čia yra susiję su ugnimi, karščiu, elektra, galimais sprogimais. Liūtas neharmoningąja prasme yra ambicijos, įsižeidimai, puikybė, pretenzijos, taip pat ir pretenzijos sau: "Stai as toks nepatenkintas savimi, kad tiesiog imu sproginėti, nepatenkintas kitais, nepatenkintas pasauliu, turiu pretenzijų pavaldiniams, viršininkui arba darbui, arba dar kažkam..."
Tai yra tos temos, kurios gali pasėti tą neharmoningą, neigiamą užtemimo energiją.


Liūtas taip pat yra susijęs su vaikais, todėl vaikams reikia daugiau priežiūros, tiesiog kantrybės. Tiesiog vaikai gali pareikalauti daugiau dėmesio, būti dirglūs, nepaklusnūs, užsispyrę. Pasistenkite su jais nepradėti "karo" todėl, kad jis gali iš tiesų užsitęsti, tos nuoskaudos gali išdidėti žymiai labiau, nei galima būtų tikėtis. Juk paprastai mes visada, kai "kariaujame" su vaikais, norime vaikams gero. Ir kartais iseina visai priesingai. Yra dienos, kada reikia labai daug kantrybės, kad mes vaikų, norėdami jiems gero, nesutraumuotume. Toks metas yra penktadienis, šeštadienis, sekmadienis - visas savaitgalis. Vaikai gali daryti kvailystes, juos tiesiog reikia priziūrėti meilingai, labai kantriai, kad juos pasaugotume nuo jų pačių puikybės, egoizmo ir užsispyrimo.Panašios temos gali būti ir meilės srityje, kur gali tiesiog žmonės netikėtai vienas kitam reikšti savo pretenzijas, ambicijas. Tie patys dalykai gali būti ir darbo sferoje, net jeigu žmonės yra atostogose. Tokiais užtemimų periodais neretai jie ima ir pradeda narplioti senas darbo istorijas, kur kažkas staiga tampa labai svarbu. Būtent yra labai svarbu neįeiti į destruktyvių minčių, keršto, pykčio srovę, srautą.Užtemimas Liūto zodiako ženkle gali neharmoningai atsiliepti širdžiai žmogaus organizme, skausmu nugaroje. Vėlgi labai dažnai prieš užtemimą, užtemimo dieną būna sunkiau miegoti. Šiuo atveju užtemimas yra Liūto zodiako ženkle, ugniniame ženkle, yra daug Jan energijos, Jan energijos perteklius, todėl papildymui yra svarbu, kad mes išmintingai bendrautume su vandeniu, maudytumėmės, bet pasistenkite tai daryti be alkoholio, be kažkokių pavojų, susijusių su ugnimi.Penktadienį, kaip jau minėjau, vidurdienį prasidės jaunatis, naujas Mėnulio mėnuo. Ir tai yra metas, kada mes būtent savo mintimis, tuo, ką galvojame, ten, kur esame, su kuo esame, ką veikiame, ką dirbame, apie ką svajojame, formuojame naujo mėnesio vėžes, o kadangi tai yra Saulės užtemimas, formuojama taip pat ir maždaug dvejų metų programa. Na, pasvajokime šviesiai tokią dieną. Kartais tai nėra lengva, bet po truputėlį pradėjęs, pradėjęs, sukdamas ta kryptimi savo mintis ir jausmus, žiūrėk ir "isvynioji" graziai, isskleidi grazia realybe, kuri po truputėlį skaidrėja, o ne tamsėja. Stai kokia yra uzduotis. Patikėti savimi, pasakyti sau, kad "jeigu pasaulis siandien neatrodo prasmingas, as ieskosiu jo prasmės, šiandien dar daug ko nemoku, tad mokysiuosi" ir t.t.

Būtent penktadienį nuo pietų ir visą dieną mes daugiau nei įprastai esame savo gyvenimo, savo likimo kalviai. Netiesa, kad per užtemimą niekas nuo žmogaus nepriklauso. Daug kartų mačiau ir stebėjau, kad nuo programų, pasėjamų ypač tokią dieną, labai daug priklauso. Nors būti pozityviam nėra taip jau lengva. Ypač nelengva. Tai gal tuo labiau pasistenkime išlaikyti šypseną veide, išlaikyti pozityvumą. Tai yra labai svarbu.


Integralaus dvasinio tobulėjimo centras,

kaip matyti iš jo pavadinimo, neatstovauja kokiai nors religijai. Jame siekiame suformuoti tinkamą, palankią erdvę tiems, kurie subrendo savarankaus dvasinio kelio paieškai. Centre vyksta dvasinio ugdymo seminarai, kurių pagrindinis siekis – ne nukreipti žmogų kokios vienos religijos link, bet išmokyti jį savarankiai, sąmoningai formuoti bei išlaikyti ryšį su savo aukštesniuoju aš, Dvasios pasauliu, dvasiniais mokytojais, išmokti suvaldyti, kontroliuoti savo emocijas, mintis, nukreipti jas taikios, sėkmingos, pozityvios pasaulėžiūros, sveikos, doros gyvensenos formavimo link...Sąmoningas kvėpavimas

Gyvybės kvėpavimo įvaldymas – tai dvasios, kūno ir sielos sveikatos raktas. Jogoje kvėpavimo įvaldymas yra vadinamas Mahajoga – aukščiausiuoju gyvenimo mokslu. Protas ir kvėpavimas – žmogaus sąmonės valdovai. Kvėpavimas – jėga, o tą jėgą valdo protas...

Rebefingas

Žodis rebefingas reiškia atgimimą, nes jo metu gimstama iš naujo - gydoma gimimo trauma, „tirpdomi“ gyvenime sukaupti emociniai bei fiziniai blokai ir Jūs galite skausmingus išgyvenimus transformuoti į džiaugsmą, kūrybą, laisvę...

Astrologinės aktualijos (Savaitės astrologinis apibūdinimas, Astrologinis kalendorius ir kt.)

Feng Šui. Gua skaičius

Kiekvienas gua skaičius turi skirtingą energiją: lėtą ar greitą, aštrią arba takią. Ji feng šui sistemoje vaizdžiai perteikiama per šeimos nario arba kokio nors gyvūno simbolį. Gua skaičius nustatomas pagal gimimo metus, taigi tai yra gana abstrakti informacija. Vis dėlto pagal tai galima skirtyti žmones į charakterio tipus, atitinkančius tam tikras profesijas.

Apie visa tai ir daugiau rasite astrologės Nijolės V. Wolmer tinklapyjeKeine Kommentare: