Dienstag, 15. Juli 2008

Dienos choroskopai


Avinas

Pergalė jau visai arti, tad pasistenkite nesuklupti prie pat finišo linijos. Ši diena gali pareikalauti ypatingos disciplinos ir susikaupimo. Tikriausiai pajusite būtinybę artimiausioje ateityje kelti kvalifikaciją.


Tauras

Stenkitės mąstyti plačiai ir netradiciškai. Nevenkite naujovių ir savo darbo rezultatais nustebinsite net pačius pikčiausius kritikus.


Dvyniai

Jei nepasisekė išsyk, bandykite antrąkart. Vargu ar pavyks įgyvendinti savo pirminį planą, bet visiškai jo atmesti taip pat neverta. Tik nepanikuokite. Teigiamas požiūris stresinėje situacijoje darys stebuklus.


Vėžys

Laimė, tikrai stiprūs troškimai turi tendenciją pildytis. Vakarop realybė pranoks svajones. Klausimas tik, ar tai jus patenkins, ar gavęs ko norėjote užsigeisite dar daugiau.


Liūtas

Ką jūs darote šiandien - tik vieno jūsų reikalas. Nebūtina meluoti - tiesiog niekam nesakykite nė žodžio daugiau nei iš tiesų reikia. Būkite budrus.


Mergelė

Pasistenkite kuo ramiau priimti kaip yra tai, ko vis tiek negalite pakeisti. Kuo labiau forsuosite įvykius, tuo sunkiau seksis juos kontroliuoti. Nedrumskite vandens, ir laimikis pats atplauks pas jus.


Svarstyklės

Nepainiokite ir nebandykite suderinti pareigų su malonumais! Daugiau takto. Jei neturite pasakyti ką gera, verčiau nesakykite nieko. Šiandien jūsų liežuvis - jūsų priešas. Po darbo su kolegomis verčiau nebendraukite.


Skorpionas

Atkakliai belskitės, ir bus atidaryta. Jūsų idėjos anksčiau ar vėliau pasieks reikalingas ausis. Vakare galimas romantiškas nuotykis.


Šaulys

Intuicija šiandien gali ir apgauti, tad priimdamas svarbų sprendimą remkitės kuo nors racionalesniu nei jausmai. Mažas apsirikimas gali turėti rimtų padarinių. Smulkmenos yra svarbesnės nei jums atrodo.


Ožiaragis

Visas abejones slėpkite po žvalaus pasitikėjimo savimi kauke. Kuo labiau atsipalaidavęs atrodysite, tuo didesnės jūsų galimybės. Nepasikliaukite vertinimais iš antrų lūpų - viską tikrinkite asmeniškai.


Vandenis

Gyvenate netobulame pasaulyje. Tai, kas buvo tikra ir brangu vakar, šiandien gali būti nieko verta. Nauji draugai ir naujos vertybės palengvins senųjų praradimo skausmą.


Žuvys

Planetos žada itin puikią dieną. Teigiama energija liejasi per kraštus, puikus metas pagaliau baigti senus darbus ar imtis naujų drąsių projektų. Visa, ko imsitės šiandien, bus apvainikuota sėkme.
Keine Kommentare: