Montag, 7. Juli 2008

7 tikro vyro...
būtinybės


Ką turi per savo gyvenimą padaryti tikras vyras, žinome visos. Ir visi. Standartiškai – trys punktai, kuriuos reikia įgyvendinti, kad būtų vyro vardo vertas. Pasodink medį, pastatyk namą, užaugink sūnų.Visi tie, kuriems nepasiseka vieno iš šių pakankamai archajiškų punktų įvykdyti, bando pateisinti savo vyriškąjį ego vis kitomis interpretacijomis. Nes ir laikmetis užmeta vis kitų, vienas už kitą vertesnių išbandymų ant vargšų vyrų galvų.Pabandysime sudėlioti bent 7 naujai pakoreguotas tikro vyro „būtinybes“ – tai, ką jie turi įgyvendinti. Kad nereikėtų vėliau kamuotis dėl beprasmiškai praleistų dienų.


Gimti berniuku

Tai yra svarbiausias uždavinys. Be šio pirmojo punkto – jeigu jau berniuku negimei, visi kiti punktai nueina paklaikusiam prerijų šuniui ant uodegos. Na, tiesą sakant, nieko bloga, jeigu ir mergaite gimtum. Prašom. Kai kuriose srityse būtų žymiai lengviau. Jums suoktų giesmes apie jūsų grožį, girdytų saldžiu vynu ir netgi palydėtų namo vėliu paros metu, kad kas netyčia neįskaudintų savo atžagariu elgesiu. Tačiau tuomet būtų kur kas sunkiau įgyvendinti tikro vyro uždavinius, jeigu netyčia užsispirtum būti tokia kieta kaip Adomas.
Persirgti kokia nors labai rimta liga
Na, jeigu jau esi tikras vyras, tuomet net ir pati baisiausia liga tavęs nenugali. Arba ankstyvoje jaunystėje patirta trauma, pareikalavusi milžiniškų pastangų pasveikti ir atsigauti, nublėsta praeityje ir viską užgožia nugalėtojo šypsena ir platus rankos mostas – et, buvo blogai, bet dabar viskas super. Nugali stipriausias. Nugalėjai ligą – vadinasi, esi nepasiduodantis, nepalūžtantis ir optimistas. Toks, koks ir turi būti vyras.


Bankrutuoti


Tam, kad galėtum viską prarasti, iš pradžių reikia sugebėti kažką padoraus uždirbti. Tikras nevykėlis niekuomet nieko nepraras, nes ne tik kad nebus uždirbęs, bet net nebandęs uždirbti. O štai tas, kuris sukasi kaip voverė rate, dirba ir uždirba, visuomet gali paslysti. Tačiau psichologai teigia, kad žmonės, išgyvenę bankrotą, pradeda visai kitaip žiūrėti tiek į pinigus, tiek apskritai – į gyvenimą.Žinoma, bankrotas yra pliusas tik tuo atveju, jeigu vyras sugeba atsitiesti ir vėl susikurti tvirtą pagrindą. Tokiam norisi paspausti ranką ir pasimokyti iš jo tvirtybės. Arba už tos tvirtybės, kaip už mūro gyventi. Na, o tie, kurie po bankroto palūžta ir nieko daugiau nebando, nematydami gyvenime šviesių spalvų – tokie netinka. Tokie yra ne visai tikri vyrai – pusfabrikačiai.

Gerai gauti į kailį


Tai taip pat gera pamoka. Jaunas talentingas boksininkas, užsispazmavęs ties savuoju nepakartojamuoju meistriškumu, neabejojantis savo kietumu ima vieną kartą ir sutinka dar kietesnį. Tuomet ryškioje realybės šviesoje sublizga mintis, kad tas jaunasis eiklusis boksininkas laurus nešiojo ne ant tos vietos, kur derėtų. Po tokio ekstrymo vyro mąstymas susitvarko ir viskas susidėlioja į vietas.Juk ir gyvenime dažnai girdime patarlę, kad už vieną muštą, du nemuštus duoda. Tai ne tik apie boksininkus. Nes gerai gyvenimo mėtytas ir vėtytas vyras visuomet yra patikimesnis už išlepintą gerulį maminčių. Kuris gerai sugeba tik pūstis kaip povas ir tėvų pinigus leisti. O pavojui iškilus – po mamos sijonu slėptis, visą savo didingumą pamiršęs. Nors yra ir kita samurajų patarlė – stiprus ne tas, kuris muša, o tas, kuris atlaiko. Bet atlaikyti reikia vyriškai. Nesislepiant ir neskuodžiant kaip pabaidytam kiškeliui tolyn nuo iškilusių problemų.

Padraskyti akis viršininkui


Jeigu į kaulus nuo vaikystės draugų gauname ir be ypatingų pastangų, tai apsišaudyti griežtesnėmis replikomis su viršesniais reikia nemažai pastangų ir tvirto charakterio. Viršininkų yra įvairių, šįkart kalbame apie vieną rūšį, kuri pro akis nepraleidžia nei vieno žemesnio rango darbuotojo, nepademonstravusi jam savo padėties aukštumos ir pavaldinio padėties žemumos. Būtent tokiam viršininko tipui kartais labai sveika išsakyti viską, ką apie jį galvoji. Tam ryžtųsi tik labai stiprus vyras. Nebūtinai fiziškai, bet emociškai – tai tikrai.Jeigu jau vyras sugebės nugalėti vadinamąją gyvulišką baimę ir parodyti susireikšminusiam bosui jo vietą žemėje, visai nesvarbu, kad po to jis pats gali netekti savo darbo vietos. Tačiau išliks orus ir niekas nedrįs jo vadinti tuščia vieta. Darbo biure ar kitų vyrų kompanijoje.
Pasišiukšlinti lovoje


Iš principo, vyras, kuriam kartą kitą nepasisekė lovoje, laikomas nevykėliu. Mes nekalbame apie tokius nesėkmės atvejus, kai sekso metu moteris saulėgrąžas kremta, vyras būna gerokai padauginęs alkoholio, o po langais stovinčio automobilio signalizacija penkis kartus užkaukia. Tokiais atvejais vyro kaltinti nereikėtų.Organizmas – subtilus dalykas. Kaip jis reaguoja į vienas ar kitas aplinkybes, galima įvertinti tik praktiškai. Nes kaip visuomet teorija – toli nuo realybės. O praktika – ji šalia. Tuomet kur kas lengviau ateityje atsirinkti, ką galima daryti, ir kas nelabai rekomenduojama, jeigu nusimato karšta naktis. Iš anksto užbėgantis už akių galimiems nesusipratimams lovoje vyras nenuvils savo moters tuomet, kai jai to labiausiai reikės.

Suorganizuoti sūnų

Sugrįžkime prie archajiškų nuostatų (pasodink, pastatyk, užaugink). Pats aktualiausias ir privalomiausias punktas vis tik bus šis – užaugink sūnų. Ir paaiškinimas tikrai labai paprastas. Tikro vyro sūnus, ko gera, taip pat užaugęs taps tikras vyras. O kadangi tokį rasti ne taip jau lengva, tuomet būtina išsaugoti ir pratęsti tikrų vyrų giminę. Kad ji gyvuotų amžinai. Būtent sūnus taps vyriškos linijos tęsėju – bilietu į ateitį.Būtent jam tėvas perduos visas geriausias savo savybes. Kurias kada nors įvertins viena ar... kelios moterys. Ir padėkos.
Keine Kommentare: