Sonntag, 10. Februar 2008

Pigios grožio procedūrosTaigi, visos juk žinome, - tik į duris ima belstis pavasaris, prabunda tas keistas jausmas atsinaujinti ... Rausiamės po spintas, peržiūrinėjame garderobą, atšviežiname plaukų spalvą, žodžiu, norime būti gražios. Ir tai natūralu, nes pasigražinę jaučiamės žymiai geriau, labiau savimi pasitikinčios,daugiau šypsomės ir sužystame kitomis spalvomis. O kai žmogus šitaip jaučiasi, be abejo, traukia kitų dėmesį. Aišku, nepamirškime, kad jau Čechovas yra pasakęs, jog žmoguje viskas turi būti gražu, tad jei dar atsikratysime vidinio nepasitenkinimo, tolerantiškiau bei lanksčiau viską aplink vertinsime, daugiau juokausime, o tuo pačiu ir vėlgi, - šypsosimės, tad ir kitiems bus gera būti šalia, daugiau dėmesio sulauksime;-)Taigi, šįkart mūsų tema būtų tokia,- ar būtina grožio procedūroms skirti milžiniškus pinigus, ar nėra galimybių pasigražinti prieinamomis kainomis ir visai neįmantriai ?Yra, o kaipgi ! Nebūtume gi lietuvaitės, - ne tik gražios ( ką daugelis užsieniečių patvirtina ;-), bet ir praktiškos, išradingos, "iš kirvio sriubą išvirti" sugebančios ;-)

Čia pateiksiu vienos jūsų atsiųstus patarimus, kaip galima nebrangiai bei paprastai atlikti grožio procedūras pačiai, namuose.O sutaupytus pinigėlius be abejo galima juk išleisti matomoms ar jaučiamoms grožio priemonėms, kaip pvz. makiažo, šukuosenoms bei kvepalams.Jeigu panašiomis gudrybėmis naudojatės ir Jūs, parašykite, atsiųskite receptus, pasidalinkite savo paslaptėlėmis su kitomis!Ačiū Vio, pasidalinusiai savosiomis:


Vio: MUSU GROZIUI

Veido kaukė suglebusiai odai:

Supjaustyti kelis kopūsto lapus, taip, kaip salotom. Įpilti į puodą pieno ir įmesti supjaustytus kopūstus. Ilgai virti nereikia, palaukti, kol užvirs pienas, labai trumpai … po to palaukti, kol atauš ir nusunktus kopūstus deti ant veido … tokią kaukę reikia laikyti apie 15 minučių …Plaukų kaukė:

Konjako kažkiek, kiaušinio trynys, medaus, citrinos sulčių ir ricinos aliejaus. Sumaišai viską ir tą kaukę dedi ant plaukų, po to celofaną kokį ant galvos, ir kai nieko nėra namie, porą valandų vaikštai po trobą ;-)))))))) Šiaip gan gera kaukė (rekomenduota paties kirpejo): paprastas majonezas, be česnakų, krapų ir kitų priedų ;-)) Uždedi ją ir pavaikštai pusvalandį, plaukai išdžiūsta, lieka tokie kieti, bet po to išsiplauni ir plaukai minkstučiai tokie tampa, labai.Svarbiausia, kai plausi, nepaslysk vonioj, nes majonezas ir vanduo - gausis slidi labai masė ;-)) O po konjakinės kaukės tai mano plaukai žvilga, kažkada nuėjau pas draugę ,tai ji sako, ką tu darei su plaukais??? Gal dažei? Tiesiog spindi ;-))) O aš gi jiems konjakėlio daviau, kad spaudimas pakiltų ;-)))


Dar vieno centimetro nėra!!!!!

Visoms kam aktualu rekomenduoju, rekomenduoju.
Aišku tai antireklama grožio salonams, bet kiekviena verta Grožio salono, taigi atsidarykime savo vonioje, ir centimetrai bus nugalėti.
Dušas – šiltas, šaltas vanduo šiek tiek kainuoja, bet šį kart į procedūros kainą neįtrauksiu.
Pilingas – išgertos kavos tirščiai. 0LT.
Anticeliulitinė kaukė – 3,00LT
1.Kosmetinis molis 50g, parduotuvė RIMI, kosmetiniu priemonių lentynose ieškoti apatinėse lentynose kuo toliausiai esa užslėpta, rasti galima 1,49LT
2. Laminarija 30g Parduotuvė MEDIA Prieskonių skyrius 1,30LT
3. Maišeliai Šiukšlėms 20vnt parduotuvė MEDIA 0,99LT, užteks dešimčiai kartų.
4. Eteriniai aliejukai kaina šiek tiek aukštesnė, bet naudosis ilgai, kelių lašų kaina – grubiai skaičiuojant na 0,20LT
Panaudojau tik du kartus, o rezultatus ant užpakaliuko centimetrinė juostelė parodė..
Laminarija - tai jūros kopūstai. Užplikai verdanciu vandeniu, palaikai kol išbrinksta. Pridedi molį, eterinio aliejaus kelis lašus ir ant lašinukų. Prieštai paėmusi dar nepanaudotą šiukšlių maišelį perkerpi, vieną ant vienos šlaunytės, kitą ant kitos. Pigu ir tikrai veiksminga !


Keine Kommentare: