Donnerstag, 10. Januar 2008

Vėžys (06.22-07.22)

Asmenybė
Meniškos prigimties Vėžys yra pats emocingiausias ženklas visame Zodiake. Jo nuotaikos gali svyruoti nuo vieno kraštutinumo prie kito.
Vėžio sveikata labai priklauso nuo nuotaikos. Jis gali susirgti iš sielvarto ir pasveikti iš džiaugsmo. Šio ženklo žmogaus charakteris taip pat kupinas prieštaravimų. Viena vertus, jis labai švelnus, pažeidžiamas, pesimistiškas, dažnai jaučiasi nesaugus ir jam būtina jausti aplinkinių paramą ir simpatiją. Kita vertus, jis gali būti ambicingas, garbėtroška ir nepaprastai atkaklus ko nors siekdamas.
Vėžys nėra kovotojas, tačiau pasižymi begaline kantrybe. Į tikslą eina aplinkiniais keliais, nelipa per galvas, bet konkurentams vertėtų jo pasisaugoti.
Vėžiams nepaprastai svarbūs namai ir šeima. Jie sentimentalūs ir jokiu būdu neišmes senų nebereikalingų daiktų, kurie kelia gražius prisiminimus. Nors jie mėgsta bendrauti, tačiau jiems reikia laiko pabūti su savo mintimis ir jausmais. Labai saugo savo privatumą. Beje, kad ir kaip Vėžys būtų prisirišęs prie namų ir gimtųjų vietų, jis nepaprastai mėgsta keliauti. Gali kurį laiką pagyventi užsienyje, tačiau tikras Vėžys galiausiai grįžta į gimtąsias vietas.
Intravertiškas Vėžys apdovanotas lakia vaizduote ir išlavinta intuicija. Juos neretai traukia okultizmas. Jie yra kur kas atviresni psichinei įtakai nei kiti žmonės. Reikėtų pasisaugoti žmonių, mėgstančių manipuliuoti kitais.
Bendravimas, meilė ir seksas
Nepaisant nuotaikos svyravimų, jie yra labai ištikimi ir rūpestingi draugai. Kaip ir jų ženklo simbolis Vėžiai dažnai "užsiaugina kietą kiautą". Aplinkiniams jie atrodo gan šalti, tikslingai veikiantys, nepajudinamų įsitikinimų, išmintingi ir kartais filosofiški. Tačiau artimi žmonės Vėžį mato visai kitokį.
Šeimoje jis jautrus, užjaučiantis, globėjiškas ir pasiaukojantis.
Šio ženklo moteriai šeima ir namai visada bus pirmoje vietoje. Ji nepaprastai švelni ir moteriška, pareiginga žmona ir atsidavusi motina. Ji mielai paklūsta tikrai vyriškam vyrui, tačiau jis turi nepamiršti jos jautrios prigimties, būti jos atrama ir užuovėja.
Vyrai Vėžiai yra galantiški ir linksmi kavalieriai, mokantys asistuoti damai, tačiau kol nesuras sau skirtosios, gali būti labai nepastovūs. Vėžiai nėra itin vyriški, jie jautrios ir geros širdies, myli vaikus, gerbia ir supranta moteris, yra lengvai įžeidžiami ir nepasitikintys savimi. Jie turi savotiško vaikiško naivumo, kuris priverčia moterį imtis iniciatyvos ir elgtis truputį motiniškai. Beje, vyrai gali būti neištikimi, tačiau niekada nepaliks šeimos, nes laiko save jos gynėju. Lovoje įsimylėjęs Vėžys gali padaryti bet ką, kad tik patenkintų savo meilės objektą. Jam nėra jokių tabu, tačiau neatleistų vulgarumo. Jis ištvermingas meilužis ir gali mylėtis labai ilgai. Mėgsta aistringas įžangas ir ilgas glamones.
Tinkamiausi partneriai
Artimiausi emociškai yra kiti Vandens ženklai – jausmingasis Skorpionas, romantiškosios Žuvys ar kitas Vėžys. Ožiaragis užtikrintų finansinį stabilumą, tai Vėžiams labai svarbu, tačiau kitose srityse jie yra labai skirtingi. Taip pat turetų sutarti su Jaučiu ir Mergele, galbūt ir su Liūtu.
Su Avinu ir Svarstyklėmis bendrauti būtų sunkiausia.

zwani.com myspace graphic comments

Keine Kommentare: