Donnerstag, 10. Januar 2008

Vandenis (01.21-02.19)

Asmenybė
Vandenis – genijaus ženklas. Jie pasižymi aštriu ir smalsiu protu, yra užsispyrę ir atkaklūs bei nesuka sau galvos dėl žemiškų rūpesčių. Jų idėjos originalios, išradingos ir dažnai lenkia laiką. Taip pat jie neramūs, nepastovūs, bailūs, labai jautrūs ir nervingi.
Po Vandenio ženklu yra gimę nemažai žymių žmonių.
Šio ženklo atstovai yra dideli idealistai ir reformatoriai, trokštantys pakeisti pasaulį. Jie ne tik apie tai kalba, bet ir yra pasirengę ką nors dėl to padaryti. Nors gali būti ir taip, kad Vandenis tik daug kalbės apie ateitį. Beveik visada jie intelektualūs, logiški, turi puikią intuiciją ir lakią vaizduotę. Yra darbštūs ir dažnai darbas jiems būna pasaulio centras. Kai dirba įkvepiantį darbą, gali jam pasišvęsti iki visiško išsekimo.
Uranas šiuos žmones apdovanojo ne tik revoliucingomis mintimis, bet ir ekscentriška asmenybe. Jie natūraliai neįprasti, originalūs, nestandartiškai mąstantys ir absoliučiai neprognozuojami. Net ir geriausi draugai nežino, ko gali iš jų tikėtis.
Laisvę Vandeniai mėgsta ne mažiau nei Šauliai. Jie spontaniški, savarankiški ir nepriklausomi, retai praranda pusiausvyrą ir moka prisitaikyti prie aplinkybių. Niekas jų neprivers sakyti ar daryti to, ko jie nenori. Jei pajus, kad yra "medžiojami", spruks kiek įkabindami. Kartais jiems reikia nusišalinti nuo pasaulio ir kurį laiką pabūti vieniems. Jie vertina tokią galimybę atsiduoti apmąstymams, meditacijai ar religijai, jei yra tikintys.
Bendravimas, meilė ir seksas
Vandeniai yra lengvai bendraujantys, nuoširdūs, geranoriški ir draugiški, todėl lengvai visur susiranda draugų. Jie ištikimi, santūroki ir visada pasirengę padėti. Nelinkę demonstruoti savo emocijų. Geriau jaučiasi didelėje kompanijoje, nei su vienu žmogumi. Bendraudami stengiasi išlaikyti tam tikrą atstumą ir neužmegzti pernelyg artimų santykių, nes bijo būti išnaudojami. Gali būti paviršutiniški ir nepaisyti kitų nuomonės. Pyksta taip, kad net garai rūksta, tampa grubūs ir nesukalbami. Kadangi bijo prarasti laisvę, vedybų vengia, kol gali.
Vandenį jaudina įvairovė, todėl meilės partnerius gali keisti kaip pirštines. Dėl savo idelizmo kartais reikalauja iš žmonių neįmanomo ir labai nusivilia, jei jų viltys nepateisinamos. Jei galiausiai išsirenka sau partnerį, tai visam gyvenimui. Nusprendę, kad žmogus yra vertas jų draugystės ar meilės, jie gali būti pasiaukojantys ir ištikimi.
Šio ženklo moteris yra pati žavingiausia po Svarstyklių. Ji nepriklausoma, emocinga ir dažnai feministė. Gali tapti puikia žmona, jei tik su vyru nebus nuobodu.
O štai Vandenis vyras joks riteris. Jis maištauja prieš tradicinį vyro vaidmenį šeimoje ir gali kratytis tiek šeimos maitintojo, tiek tėvo pareigų. Ir neverta naiviai tikėtis, jog pavyks jį perauklėti. Tokia jo prigimtis ir, jei ji nepriimtina, geriau su juo neprasidėti.
Vandenio moterys lengvai tampa meilužėmis. Jos labai tiesmukos ir jei kas nors patinka, greičiausiai taip jam ir pasakys.
Tiek vyrai, tiek moterys nesivaržydami gali pasidalinti su mylimuoju savo erotinėmis fantazijomis. Kartais jos gali net šokiruoti. Vandeniai nuolat ieško naujovių. Jei ne naujas partneris, tai bent nauja vieta, žaidimai ar pozos jiems būtini. Rutina žudo aistrą.
Tinkamiausi partneriai
Geriausiai sutaria su panašiais į save Dvyniais ir Svarstyklėmis. Taip pat su Šauliu ir Avinu. Jautis, Liūtas ir Skorpionas – ne kokia pora.

zwani.com myspace graphic comments

Keine Kommentare: