Donnerstag, 10. Januar 2008

Svarstyklės (09.23-10.22)

Asmenybė
Svarstyklių ženklo žmonės, kaip ir jų simbolis, linkę ilgai svyruoti tai į vieną, tai į kitą pusę, kol nusistovi pusiausvyra. Sugebėjimas aiškiai matyti abi reikalo puses daro juos neryžtingus ir nepastovius. Jie lengvai pasiduoda kitų įtakai, yra gana naivūs ir idealistiški. Gali būti linkę į azartinius žaidimus.
Kartais laikomi tingiais, bet iš tiesų jie tiesiog negali nuspręsti, ko imtis.
Kai randa širdžiai mielą užsiėmimą, būna netgi labai entuziastingi ir veiklūs.
Geriau sekasi dirbti tarp žmonių nei vieniems. Šiems Veneros globotiniams nieko nėra svarbiau už taiką ir harmoniją. Jie draugiški, taikaus būdo, inteligentiški, turi stiprų teisingumo jausmą ir yra puikūs diplomatai. Užglaistyti konfliktą sugeba neprasčiau už diplomuotą psichologą. Dažnai siekdami bet kokia kaina išvengti konflikto, jie pasiruošę leistis į kompromisą ar tiesiog nusileisti. Vengia nemandagių, šiurkščių žmonių ir nemalonaus darbo.
Svarstyklės gyvenime ieško grožio ir harmonijos, dažnai turi meninių sugebėjimų. Yra linkusios slėptis savo vidiniame svajonių pasaulyje, kur randa ramybę ir jaučiasi saugios.
Šio ženklo moterys pačios žavingiausios visame Zodiake. Jų grožis originalus, jos yra labai moteriškos, gracingos, turi puikų skonį ir nepriekaištingas aukštuomenės damos manieras. Svarstyklėms taip svarbu visiems patikti, kad kartais nesugeba pasakyti "ne".
Bendravimas joms būtinas kaip oras, nes jos labai bijo likti vienos.
Bendravimas, meilė ir seksas
Svarstyklės labai draugiškos, atviros, mėgsta linksmintis ir turi nuostabų humoro jausmą. Šalia jų žmonės jaučiasi laisvai ir nevaržomai. Nesunkiai išsikovoja populiarumą. Jos verčiau pameluos, nei įžeis kitą žmogų, bet kartais aplinkiniams rodo per mažai žmogiškos šilumos ir dėmesio.
Svarstyklės – tikros flirto meistrės. Jos ieško inteligentiško, taikaus ir linksmo būdo partnerio, su kuriuo sietų dvasinis artumas ir lygiaverčiai santykiai.
Svarstyklių santuoka paprastai tvirta, nes jos nelaiko nuoskaudos, yra tolerantiškos ir supratingos.
Šio ženklo žmonės yra romantiški meilės ieškotojai. Jie visada įsivaizduoja, kokio žmogaus ieško. Į mylimąjį dažnai žiūri kaip į meno kūrinį, jį idealizuoja ir žavisi iš tolo. Kūniški malonumai joms teikia mažiau pasitenkinimo nei pastangos užkariauti savo susižavėjimo objektą.
Svarstyklių meilei trūksta žemiškumo. Miegamajame Svarstyklės būna švelnios, nemėgsta banalumo. Paprastai greitai susijaudina ir nori kuo greičiau gauti "desertą".
Tinkamiausi partneriai
Geriausiai sutaria su Dvyniais ir Vandeniais. Taip pat su Liūtu ir Šauliu. Ne taip gerai su Avinu, Vėžiu ir Ožiaragiu, nors priešingas Avino ženklas gali būti išimtis.

zwani.com myspace graphic comments

Keine Kommentare: