Mittwoch, 30. Januar 2008

Svajojate būti milijonieriaus mergina?

Pasak kažkurio sociologo duomenų, septyniasdešimt penki procentai moterų pasiruošusios ištekėti dėl pinigų, rašo "The Times". Šis straipsnis – apie tai, kodėl siaubinga gyventi su daug uždirbančiu ir dėl to be galo užsiėmusiu žmogumi.Jam daugiau nei trisdešimt, jo pajamos matuojamos šešiaženkliais skaičiais, jis gyvena viengungiškame bute, kur karaliauja švara ir elegancija. Jis važinėja „Aston Martin“. Net beprotiškiausias pasivaikščiojimas po parduotuves, perkant visa, kas pakliūva į akis, neištuštintų jo kredito kortelės. Tau niekad netektų gyventi pigiuose viešbučiuose, kenčiant įvairiausius nepatogumus.

Jei tai jūsų vyriškio idealas... ką gi, nesate vieniša.

Kai amerikiečių firma „Prince & Associates“, atlikdama tyrimus, uždavė trisdešimties-keturiasdešimties metų moterims klausimą, ar jos galėtų ištekėti dėl pinigų, teigiamai atsakė 75 procentai. Tai nemažai. Vis dėlto, prieš išsiruošdama į medžioklę kiek pagalvokite. Iš pažiūros šis gyvenimo būdas atrodo viliojančiai, bet už jį, kaip ir už visus gerus dalykus, tenka susimokėti.
Pirmiausia geriau pamirškite apie svajones sėdėti elitinių klubų VIP zonose, geriant butelį po butelio šampaną „Cristal“. Rimti žmonės taip nesielgia. Kodėl? Todėl, kad tuo metu jie jau seniai kietai miega namie. Paklauskite manęs: beveik ketverius metus gyvenau komendanto valandos sąlygomis: dešimtą vakaro reikėjo eiti miegoti. To reikalavo mano vaikinas (dabar jau buvęs), dirbęs banke. Sičio darbuotojui, kuris darbe sprendžia milijonų svarų likimą ir nesėkmės atveju gali visą banką paleisti vėjais, miegas – svarbiausia. Kad mano vaikinas turėtų vilčių sutriuškinti konkurentus, jo smegenims reikėjo poilsio.
Taigi kas vakarą devynios trisdešimt mes valėmės dantis voniose (kiekvienas savo) ir dešimtą gesindavome šviesą.
Ar tu pavargai, ar dar norėtum pasėdėti – tai nesvarbu. Nemiga? To grafikas išvis nenumato. Jei imsi vartytis ar blaškytis per miegus, trukdysi jo brangiam poilsiui; tai reiškia, kad jei negali sumerkti akių, kad ir kiek avių beskaičiuotum, tave išvys į svečių kambarį – juk jis turi ramiai išmiegoti aštuonias valandas.
Na, gerai, o seksas? Juk šie jaunuoliai su padidėjusiu testosterono kiekiu veikiausiai lovoje nenuilstantys? Čia irgi teks apsieiti be didelių norų: visa, kas nesusiję su pinigų uždirbimu, tokiam vyrui antroje vietoje. Jei jis susirūpinęs rizikingu sandėriu, bus toks nervingas, kad net trys supermodeliai nepažadintų jame žvėries. Tiesa, tu galėsi sau leisti prabangą vartytis lovoje kiek širdis geidžia, bet jis šoka iš lovos šeštą ryto, čia pat tikrinasi paštą ir biržos duomenis. Ir tik paskui lenda po dušu.
Rimti žmonės trokšta tvarkos ir tikslaus jų taisyklių paisymo; chaoso jiems ir darbe pakanka. Taigi žinokite: jis tikėsis, kad buitis bus sutvarkyta tiksliai kaip laikrodis – viskas turi būti tylu ramu, be mažiausių trukdžių.
Jūsų vyriškio drabužinė bus minimalizmo triumfas: sluoksniai nepriekaištingai baltų marškinių, pagal spalvą sukabinti specialiai jam siūti kostiumai, batai už penkis šimtus svarų perregimose dėžėse – kad patogiau būtų juos rasti, sąsagos rankogaliams, kurios visada turi būti po ranka. Baltiniai – visada vienodi, balti, išimtinai iš „Calvin Klein“ ar „Armani“.
Laikrodis Sičio vyriškiams – kaip madingos geriausių dizainerių rankinės moterims. Susitaikykite su tuo, kad jo laikrodžių kolekcija kainuoja daugiau nei kotedžas dviem šeimoms pietų Londone. Patek Phillipe, IWC, Franck Muller – vieni laikrodžiai dienai, kiti vakarui, treti sportui ir panašiai.
Keine Kommentare: