Donnerstag, 10. Januar 2008

Skorpionas (10.23-11.22)

Asmenybė
Skorpionas – pats paslaptingiausias ir prieštaringiausias Zodiako ženklas. Paprastai uždaro būdo, tačiau viduje kunkuliuoja stiprios aistros. Jausmingumas, emocionalumas ir intuicija jame puikiai dera su karingumu, analitiniu mąstymu ir geležine valia. Viską, ko imasi, atlieka nepaprastai aistringai, nepripažįsta jokių kliūčių ir visada eina iki galo.
Gėris ir blogis Skorpionui labai reliatyvios sąvokos. Savo tikslų siekia beatodairiškai ir su didesne energija nei visi kiti ženklai kartu. Mano, kad tikslas pateisina priemones. Taip pat jis turi stiprų savininkiškumo jausmą, yra pavydus, kerštingas, kartais net destruktyvus. Įskaudintas ir išduotas gali nešiotis nuoskaudą daugybę metų ir netikėtai smogti į jautriausią priešininko vietą.
Neverta Skorpionui meluoti, jis visada supras tiesą. Visi Skorpionai nekalbūs ir dažnai vadovaujasi tik jiems vieniems suprantama logika. Žinios jiems reiškia valdžią ir pranašumą, todėl yra linkę daug ką nutylėti ir laikyti paslaptyje.
Kita vertus, Skorpionas turi paslaptingos, sunkiai suvokiamos traukos. Jo žvilgsnis skvarbus, veriantis, net hipnotizuojantis.
Skorpionai dievina mistiką ir viską, ko negali suvokti protu. Kiekviena moteris Skorpionė truputi ragana, kurios kerams neatsispirs joks vyras.
Bendravimas, meilė ir seksas
Skorpioną galima arba mylėti, arba nekęsti – abejingais likti neįmanoma.
Skorpionas be galo ištikimas draugams ir mylimiesiems. Už brangų draugą kausis kaip už patį save. Jam patikėtą paslaptį nusineš į kapus, tačiau apie savo mintis, jausmus ir ketinimus nekalba.
Paprastai Skorpionai turi daug draugų, bet gali turėti ir didelių priešų. Nors Skorpionui būdingas agresyvumas siekiant tikslo, silpniesiems jis gali būti stebėtinai švelnus ir globėjiškas. Šio ženklo žmonės nepaprastai romantiški ir jausmingi.
Meilė – Skorpionų varomoji jėga. Jie atrodo seksualiai net jei nėra ypatingai gražūs. Jų akys tiesiog spinduliuoja seksualine energija.
Tiek vyrams, tiek moterims Skorpionams labai svarbi šeima.
Tik jų šeimyninis gyvenimas būna labai audringas, kupinas barnių, aistros ir pavydo.
Skorpionė – įdomi, jaudinanti ir gera žmona, savo vaikams būna griežta, bet supratinga motina. Skorpionai laikomi pačiais seksualiausiais ir geriausiais meilužiais visame Zodiake. Tai – grobuonis, mėgstantis medžioti, o ne būti medžiojamas. Lovoje jie karšti, nepasotinami ir kartais net agresyvūs. Šioje srityje nejaučia jokių moralinių ribų. Su mylimu žmogumi gali taip pasinerti į savo pojūčius, kad patiria kone dvasinę ekstazę. Seksas jiems padeda atstatyti gyvybines jėgas. Jie labai romantiški ir mėgsta mylėtis ypatingoje aplinkoje. Jei nori suvilioti Skorpioną, paskirk pasimatymą neįprastoje vietoje. Tik jokiu būdu nevėluok, nes jis labai nekantrus.
Tinkamiausi partneriai
Jausminguosius Skorpionus traukia Vėžys ir Žuvys. Itin agresyviems ir valdingiems tinka ištvermingesni Jautis bei Svarstyklės. Taip pat gali neblogai sutarti su Mergele, Ožiaragiu, Vandeniu ir kitu Skorpionu. Kažin ar sugyvens su Liūtu.
Kai kurie astrologai pataria vengti Dvynių.

zwani.com myspace graphic comments

Keine Kommentare: