Donnerstag, 10. Januar 2008

Ožiaragis (12.22-01.20)

Asmenybė
Kai kas sako, jog Ožiaragis tikriausiai pats didžiausias materialistas visame Zodiake. Gal, nors kaip ir visuose ženkluose, yra juk ir atitikimų, ir priešingybių. Jis ambicingas, praktiškas, disciplinuotas, valingas, kantrus ir užsispyręs.
Ožiaragis nesibaido sunkaus darbo, moka užsidirbti pinigų, juos kaupti ir investuoti. Pinigus jis sieja su saugumu, kuris jam labai svarbus. Paprastai būna gerai apsirūpinęs senatvėje.
Nors užsispyręs, bet neagresyvus.
Savo tikslų sugeba pasiekti neskubėdamas ir nelipdamas per kitų galvas. Dėl savo konservatyvumo ir nenoro rizikuoti, kartais praleidžia gerą progą.
Apskritai Ožiaragių gyvenimas su amžiumi gerėja. Jie tampa išvaizdesni, o pasiekta padėtis visuomenėje suteikia jiems pasitikėjimo savimi. Jie turi gerą atmintį, subtilų intelektą ir nepasotinamą žinių troškimą. Sunkiai įveikiamas priešininkas debatuose. Savo argumentais ir retorinėmis vingrybėmis gali įvilioti oponentą į loginius spąstus.
Ožiaragiai iš šalies atrodo ramūs, santūrūs ar net bejausmiai, bet jų viduje jausmai gali būti iki kraštutinumo intensyvūs. Jie gali jaustis be galo laimingi arba pulti į juodžiausią neviltį. Polinkis dėl visko nerimauti gali sukelti virškinimo sutrikimus.
Ožiaragiai turėtų kasdien skirti laiko meditacijai, kad išmoktų suvaldyti savo emocijas.
Dar vienas keistas Ožiaragių bruožas yra jų polinkis į okultizmą. Tai gana netikėta dėl jų praktiškumo ir skeptiško požiūrio į naujoves.
Bendravimas, meilė ir seksas
Su atsitiktiniais pažįstamais elgiasi diplomatiškai ir šaltai. Žmonės dažnai juos laiko nuobodžiais ir atšiauriais, nes jie nedemonstruoja savo jausmų. Geriau jaučiasi su keletu artimų draugų nei didelėje kompanijoje.
Itin lojalūs.
Jų uždarą ir melancholišką būdą kompensuoja stulbinantis humoro jausmas. Jie nekrečia kvailų pokštų, jų humoras šaltas ir ironiškas. Iš Ožiaragio sąmojo žmonės gali juoktis iki ašarų. Ožiaragiai gali vengti naujų pažinčių, nes bijo nežinomybės ir yra truputį drovūs. Tuokiasi vėlai, bet visam gyvenimui. Jie žino, kokio žmogaus jiems reikia, ir jį sutikę įsimyli iš pirmo žvilgsnio. Jų nežavi trumpalaikiai romanai, nes bijo būti įskaudinti. Yra pavydūs ir neatleidžia išdavystės. Vyrai Ožiaragiai visai neromantiški ir nemoka žodžiais išreikšti savo jausmų. Į meilę jie dažnai žiūri kaip į verslą.
Ožiaragis tikrai nėra pats aistringiausias meilužis. Nors jo viduje gali kunkuliuoti aistra, jis išlieka santūrus ir susitvardantis. Kaip vyras jis bus ištikimas, rūpestingas, labai konservatyvus ir truputi savimyla.
Ožiaragio ženklo moterys atvirkščiai – didelės romantikės, tačiau siekdamos užtikrintos materialinės padėties gali ištekėti iš išskaičiavimo. Kaip žmona ji bus šeimyniška, pareiginga ir ištikima. Vyrus traukia jos nedemonstruojamas, subtilus seksualumas.
Tinkamiausi partneriai
Geriausiai sutaria su kitais Žemės ženklais – Jaučiu ir Mergele. Su Žuvimis ir Skorpionu santykiai turėtų būti harmoningi. Gali gerai sutarti su Vandeniu, Šauliu ir gal net su savo priešingybe – Vėžiu.
Sunkoka būtų sugyventi su Avinu ir Svarstyklėmis.

zwani.com myspace graphic comments

Keine Kommentare: