Donnerstag, 10. Januar 2008

Mergelė (08.23-09.22)

Asmenybė
Tai vienintelis "moteriškas" Zodiako ženklas.
Galima įsivaizduoti kūrybingą, subtilią ir žavingą merginą arba inteligentišką, tačiau pedantišką ir emociškai šaltą vyresnę moterį. Tiesą sakant, pastarasis variantas pasitaiko dažniau.
Mergelė kukli, patikima, praktiška, inteligentiška, aštraus proto, ironiška ir žavi.
Mergelės ženklo žmonės turi stipriai išvystytą analitinį mąstymą, gerą atmintį, iškalbą, mėgsta tvarką ir visur siekia tobulumo. Jų intelektas ir dėmesys detalėms leidžia pastebėti visus žmogiškuosius trūkumus. Dažniausiai jie nesusilaiko to neišsakę.
Mergelės kritika dažniausiai teisinga, tačiau giliai žeidžianti. Savo atžvilgiu kritikos paprastai nenori girdėti, bet pačios sau yra ne mažiau reiklios ir griežtos nei aplinkiniams.
Mergelės yra labai patikimi, darbštūs, stropūs ir atsakingi žmonės. Galima sakyti, kad darbas yra Mergelės religija. Jų ambicijos verčia juos siekti aukštumų profesinėje srityje.
Mergelės lengvai analizuoja sudėtingiausias problemas ir pastebi visas smulkmenas, tačiau gali pražiopsoti "didįjį paveikslą". Dėl šių savybių ir dėl to, jog nemėgsta imtis atsakomybės, jeigu tai nėra būtina, Mergelės yra puikūs vykdytojai.
Jie labai praktiški ir visada turi sukaupę atsargų juodai dienai. Paprastai Mergelės labai rūpinasi savo sveikata. Prisižiūri, gerai maitinasi, sportuoja. Nepasitikėdamos savimi ir kitais, dažnai užgniaužia savo jausmus. Jeigu Mergelė susirgo, tai įvyko ne dėl mikrobų, o dėl nuovargio ir streso. Jos yra neramios, nuolat dėl visko ir visų jaudinasi, dažnai tai baigiasi virškinamojo trakto sutrikimais ir opomis.
Bendravimas, meilė ir seksas
Mergelės jaunatvišką išvaizdą bei gyvumą išsaugo visą gyvenimą. Bendraudama su žmonėmis Mergelė yra santūri, patikima, nuoširdi, švelni ir rūpestinga, tiek vyrai, tiek moterys yra gan plepūs. Ji vertina kitų žmonių išsilavinimą ir protą ir visada yra pasirengusi padėti, jei ištiko bėda.
Mergelės net įsimylėjusios nepraranda blaivaus proto. Jos neskuba užmegzti meilės ryšio ir įsipareigoti. Santuoka joms – rimtas apsisprendimas, o ne aistros rezultatas. Kartą apsisprendę šie žmonės būna labai pastovūs ir ištikimi.
Mergelės turėtų pasistengti pernelyg neanalizuoti partnerio. Tenka pripažinti, kad Mergelės ženklo žmonės nėra geri meilužiai. Lovoje jie gan šalti ir santūrūs. Seksas jiems greičiau technikos tobulumo, o ne aistros išraiška. Nemėgsta per didelio švelnumo, juos labiau jaudina ryžtingi partnerio veiksmai.
Kaip į bet kokį darbą, taip ir į seksą Mergelė žiūri rimtai ir viską atlieka neskubėdama ir apgalvotai. Jei partneris susitaikys su tokiu Mergelės šaltumu, ji ar jis liks ištikimu sutuoktiniu. Vyras gerai aprūpins šeimą, bus ištikimas ir solidus vyras.
O moteris atsidavusiai vykdys žmonos pareigas ir rems vyrą, siekiantį karjeros.
Vyras Mergelė vienas iš geriausių tėvų ir, nors ne geriausias meilužis, užtat puikus partneris ilgalaikei sąjungai.
Tinkamiausi partneriai
Geriausiai sutaria su Jaučiais ir Ožiaragiais – kitais Žemės ženklais. Taip pat mėgsta Vėžį, Skorpioną ir gal net Liūtą ir Svarstykles. Nelengva būtų sutarti su Dvyniais, Šauliu ir Žuvimis. Išimtis gali būti nebent Žuvų ženklas, jie puikiai vienas kitą supranta ir papildo, nors ir yra labai skirtingi.

zwani.com myspace graphic comments

Keine Kommentare: