Donnerstag, 10. Januar 2008

Liūtas (07.23-08.22)


Asmenybė
Po žvėrių karaliaus ženklu gimę žmonės tikrai pasižymi karališkais bruožais. Jie išdidūs, orios laikysenos, gracingų judesių ir įspūdingos išvaizdos. Saulė juos apdovanojo įgimta charizma, idealizmu ir humaniškumu.
Vyrai Liūtai būna nepaprastai vyriški, o moterys moteriškos. Jie yra energingi, šilti, nuoširdūs, draugiški ir atviros širdies. Nenuostabu, kad jie nuolat apsupti būrio draugų ir gerbėjų.
Liūtai mėgsta būti dėmesio centre, yra organizuoti, atkaklūs ir valdingi. Jie tiesiog natūraliai tampa lyderiais. Nėra tokio darbo, kuriam Liūtas nesugebėtų vadovauti.
Nors Liūtai daug reikalauja iš kitų žmonių, tačiau ir patys yra pasirengę nemažai duoti. Jei Liūto valdingumas ir pasitikėjimas savimi peržengs visas ribas, jis gali tapti nepakančiu tironu, norinčiu valdyti viską ir visus. Jis turi išmokti pažaboti savo garbės troškimą bei puikybę ir valdyti demokratiškai.
Liūtas yra darbštus ir ambicingas, ko nors siekdamas būna labai atkaklus, kartais net kvailai užsispyręs ir arogantiškas. Saulė yra jų sąjungininkė, todėl stengtis jiems reikia kur kas mažiau nei kitų ženklų atstovams.
Aplinkiniams Liūto grandioziniai planai gali pasirodyti pernelyg drąsūs, bet jis labai kūrybingas ir sugeba perprasti bet kokios problemos esmę.
Neįveikiamų kliūčių Liūtams nėra. Na, gal tik jų tingėjimo priepuoliai.
Bendravimas, meilė ir seksas
Liūtai nekenčia vienatvės. Jie labai dramatiški ir mėgsta būti visų matomi. Pataikavimas juos tiesiog "nuginkluoja". Beveik nuolat apsupti žmonių, kurie jais žavisi, Liūtai dažnai rengia priėmimus ir moka linksminti žmones. Su jais niekada nebus nuobodu. Jie – nuoširdūs ir ištikimi draugai. Su didžiausiu džiaugsmu išties pagalbos ranką. Malonumai Liūtams pirmoje vietoje. Jie nepaprastai aistringi ir tokie patrauklūs priešingai lyčiai, kad kartais jiems sunku būti pastoviems.
Vyrui Liūtui labai svarbu būti pačiu vyriškiausiu ir geriausiu meilužiu. Jis baisiai išgyvens, jei nesugebės patenkinti savo partnerės. Kadangi vyras Liūtas labai vyriškas, mylėdamas jis švelnus ir žaismingas. Niekada nebus grubus. Jie yra nuoširdūs ir dosnūs savo meilės objektui, kol myli, tačiau niekas nesugeba palikti meilužio ar meilužės su tokiu abejingumu kaip Liūtas. Liūto jausmai gilūs ir nuoširdūs, todėl jei pavyksta rasti tinkamą partnerį ar partnerę, labiau vertina tvirtus, švelnius ir ilgalaikius santykius nei trumpalaikius romanus. Į žmonas Liūtas pasirenka tokią moterį, kuria gali didžiuotis prieš visus. Vaikus Liūtai dievina, mėgsta su jais žaisti, tačiau reikalauja disciplinos.
Moterys paprastai būna elegantiškos, nepriklausomos, išdidžios ir sunkiai pasiekiamos. Kaip žmona Liūtė švelni, aistringa ir atsidavusi, tačiau įsiutinta gali virsti tikra laukine kate. Nors to neparodo, Liūtė yra romantikė ir jos palankumą iškovoti pavyks tik senamadiškais riteriškais poelgiais.

Tinkamiausi partneriai
Liūtai geriausiai sutaria su kitais Ugnies ženklais – Avinu ir Šauliu. Tačiau šie santykiai būtų labai audringi. Turėtų gerai sutarti su Dvyniais ir Svarstyklėmis. Gyvenant su kitu Liūtu aistra neišblės daugybę metų. Greičiausiai nesugyvens su kitais tokiais pat užsispyrėliais – Jaučiu, Skorpionu ir Vandeniu.
Išimtis gali būti Vandenis, nors jis ir yra absoliuti Liūto priešingybė.

zwani.com myspace graphic comments

Keine Kommentare: