Donnerstag, 10. Januar 2008

Jautis (04.21-05.22)

Asmenybė
Žmogus, gimęs po Jaučio ženklu, yra konservatyvus, praktiškas, atkaklus ir užsispyręs.
Kartais dėl per didelio užsispyrimo jis gali būti nelankstus ir sunkiai prisitaikantis.
Šio ženklo atstovas yra darbštus ir ištvermingas, gali pakelti didelę įtampą. Jis paprastai yra stiprios sveikatos.
Jautis – žemės ženklas, todėl gamtos prieglobstyje jis greitai atgauna jėgas ir gerą nuotaiką. Dėl stipraus ryšio su žeme juos itin stipriai veikia natūralūs augaliniai vaistai.
Daug kas Jaučius laiko materialistais, nes jie mėgsta pinigus ir yra pasiryžę daug ir atkakliai dirbti, kad jų turėtų. Tačiau jiems svarbiausia ne patys pinigai, o saugumas, kurį jie teikia.
Be to, Jaučiai yra komforto vergai.
Jaučio namai bus labai jaukūs, apstatyti minkštais baldais, rengsis jis kokybiškais drabužiais iš natūralių audinių, o valgymas jam prilygsta šventam ritualui. Dėl savo pomėgio skaniai valgyti Jaučiai dažnai turi antsvorio. Jie yra tingūs, labai jausmingi, moka vertinti grožį, meną bei muziką. Visai gali būti, kad ir patys yra apdovanoti meniniais talentais.
Jei Jautis neturi net menkiausios menininko gyslelės, jis tampa tikrai baisiu materialistu ir šykštuoliu.
Pagrindinės Jaučių vertybės yra saugumas, komfortas ir kūniški malonumai. Tiesa, jie nelabai veržiasi į užsienį, net jei ten žadamas geresnis darbas.
Jaučiai yra sentimentalūs ir labai prisirišę prie pažįstamos aplinkos.
Bendravimas, meilė ir seksas
Jautis yra greičiau sumanus ir praktiškas, nei intelektualus. Jo globėja Venera jį apdovanojo švelniu žavesiu, maloniu balsu ir humoro jausmu, kuris traukia prie jo žmones. Jis šiltas, jautrus, draugiškas, tolerantiškas ir labai patikimas. Gali būti labai geras draugas, nors dėl savo santūrumo kartais nuobodokas.
Jaučiai yra kantrūs, taikios ir geraširdiškos prigimties. Reikia labai pasistengti, kad išmuštum jį iš pusiausvyros, bet jei jau užsiutinai jį – geriau pasisaugok. Supykęs jis tampa nenumaldomas ir nuoskaudą nešioja ilgai.
Taip pat Jautis yra gana pavydus ir savininkiškas. Į draugus ar mylimą žmogų gali imti žiūrėti kaip į savo nuosavybę.
Jaučiai tiesiog neįsivaizduoja savo gyvenimo be meilės. Nors jie yra romantikai, ne visada moka parodyti savo jausmus. Meilės žodžius pakeičia veiksmais ir dovanomis. Gali nebijoti, kad vyras Jautis pabėgs pas jaunesnę. Jie yra ištikimi, atsidavę ir mylintys sutuoktiniai bei nuostabūs tėvai.
Jautis yra pats jausmingiausias Zodiako ženklas. Jis gan santūrus, tad iniciatyvą teks parodyti jo partneriui ar partnerei. Nepaisant to, jis niekada neatsisakys išbandyti ko nors naujo. Greitas seksas – ne jam, jis mėgsta ilgas glamones ir kadangi yra ištvermingas, vieno karto jam dažniausiai neužtenka. Kartais Jaučio malonumų troškimas veda net prie ištvirkimo. Jei nori suvilioti Jautį, atsimink, kad jis mėgsta gražią, jaukią aplinką ir jautriai reaguoja į prisilietimus. Pakviesk jį ar ją pašokti jausmingą šokį ar pasiūlyk kartu pažiūrėti erotinį filmą.
Tinkamiausi partneriai
Jaučius natūraliai traukia kiti Žemės ženklai – Mergelė ir Ožiaragis. Nuostabiausi seksualiniai santykiai būtų su Mergele ir Dvyniais. Taip pat Jaučiai turėtų puikiai sutarti su Vėžiu ir Žuvimis. Sunkiai sugyventų su kitais užsispyrėliais – Liūtu, Skorpionu ir Vandeniu. Tiesa, Jautį gal traukti absoliuti jo priešingybė Skorpionas, iš kurio jis galėtų daug ko išmokti.
Tik norint sutarti, reikėtų apsiginkluoti kantrybe ir tolerancija.

zwani.com myspace graphic comments

Keine Kommentare: