Donnerstag, 10. Januar 2008

Dvyniai (05.23-06.21)

Asmenybė
Dvynių ženklo žmogus yra inteligentiškas, komunikabilus, optimistiškas ir išradingas. Bet geriausiai jį apibūdina žodis nepastovus.
Iš gerosios pusės tai reiškia, kad jis įdomus, įvairiapusiškas, mokantis prisitaikyti ir spontaniškas.
Iš blogosios pusės tai reiškia, kad jis nenuoseklus ir paviršutiniškas, šokinėjantis nuo vienos idėjos prie kitos, nieko neatliekantis iki galo.
Jų nuotaikos taip pat be galo nepastovios. Iš šalies staigi jo nuotaikų kaita gali būti panaši į gilius jausmus, tačiau iš tikrųjų jis vengia susisaistyti su kuo nors stipriais ryšiais.
Šio ženklo žmonės sugeba vienu metu dirbti kelis darbus iš karto. Jie lengvai priima informaciją, todėl, nepaisant jų blaškymosi, greitai išmoksta naujų dalykų ir yra įdomūs pašnekovai. Nors jų įvairiapusiškumas yra jų stiprybė, tačiau jie turėtų išmokti sutelkti dėmesį į vieną dalyką ir nešvaistyti jėgų.
Dvyniai nuolat puola į kraštutinumus ir kartais atrodo, kad jame gyvena bent du skirtingi žmonės.
Dvyniai yra labai smalsūs. Jie linkę į mokslus ir techniką. Šio ženklo vaikui būtinai reikės išardyti visus žaislus ir pasižiūrėti, kaip jie veikia.
Dvyniai pasižymi skvarbiu protu, intuicija ir diplomatija. Suvokdami savo intelektualinį pranašumą prieš kitus žmones, kartais jie tampa tikrais snobais ir žvelgia į aplinkinius iš aukšto.
Bendravimas, meilė ir seksas
Dvyniams bendravimas būtinas kaip oras.
Dvyniai yra linksmi, originalūs, žavingi, sąmojingi ir amžinai jauni. Tai – kompanijos siela. Paprastai triukšmingą draugų kompaniją mėgsta labiau nei uždarą šeimos ratą.
Dvyniui gali išsipasakoti ir pasiguosti, o jis viską priimdamas daugiau protu nei širdimi būtinai duos tau gerą patarimą. Su jais lengva bendrauti, tačiau nesitikėk iš jo sentimentalumo ar jausmų demonstravimo. Be to, savo slapčiausias mintis jis pasilaikys sau.
Meilėje Dvyniai gali būti tokie pat nepastovūs kaip ir visur kitur. Meilė jiems tarsi žaidimas, jie mėgsta flirtuoti ir žavėti, tačiau nesiekia tvirtų meilės ryšių. Ištikimi gali būti tik jei spėjo išsilakstyti. Jei vyras Dvynys ras įdomią, protingą moterį, su kuria jį sietų bendri interesai – ją gerbs ir skirs jai visą savo dėmesį.
Dvynys kartais gali būti šaltas kaip ledas, o kartais karštas kaip ugnis. Niekas jo taip nesujaudins kaip galimybė išbandyti ką nors nauja. Jis išbandys viską bent kartą, net tai, kas kitus galbūt šokiruotų. Labiausiai jį jaudina netikėtumas. Jei nori suvilioti Dvynių ženklo vyrą ar moterį – nustebink pasiūlydamas (-a) įgyvendinti jo ar savo slaptą fantaziją. Dvynio smalsumas ir eksperimentatoriška dvasia tiesiog neleis atsisakyti.
Tinkamiausi partneriai
Jei Dvynys nuspręstų kurti šeimą – geriausiai jam sektųsi su vyresniu Avinu, Liūtu ar net su priešingu ženklu – Šauliu. Taip pat sutaria su kitais Oro ženklais – Vandeniu ir Svarstyklėmis. Galėtų sutarti su Vėžiu ir Jaučiu, o su Skorpionu įgyvendintų visas savo erotines fantazijas. Sunkiai sugyvena su Mergelėmis, Žuvimis ir Šauliu.

zwani.com myspace graphic comments

Keine Kommentare: