Donnerstag, 10. Januar 2008

Avinas (03.21-04.20

Asmenybė
Po Avino ženklu gimęs žmogus yra kupinas optimizmo, energijos ir entuziazmo. Tai – apsigimęs lyderis, labiau linkęs diktuoti savo taisykles negu prisitaikyti prie aplinkybių.
Užsispyręs Avinas, pasitelkęs savo kūrybingumą ir intuiciją, gali įveikti visas kliūtis. Kartais jo užsispyrimas pasiekti savo gali virsti despotizmu kitų atžvilgiu, o užsidegimas – įniršiu, jei viskas klostosi ne taip, kaip jis nori.
Tiesa, karštakošis Avinas atsileidžia taip pat greitai, kaip ir užsiplieskia. Bėda tik, kad aplinkiniai, o ypač gimusieji po Vandens ženklu, taip greitai visko nepamiršta.
Spontaniškas ir nenustygstantis vietoje Avinas mėgsta laisvę, jam nuolat reikia naujų nuotykių ir iššūkių. Rutina jį tiesiog žudo.
Būtent Avinas pirmasis imsis perspektyvaus, bet rizikingo sumanymo.
Gaila, kad jam dažnai pritrūksta kantrybės atlikti viską iki galo.
Be to, jis nėra punktualus, nes jam nuolat trūksta laiko. Avinas yra ambicingas ir garbėtroška, pasižymi stipria valia ir nepasiduoda aplinkinių įtakai. Jam tiesiog būtina nuolat ko nors siekti ar dėl ko nors kovoti.
Taikos ir ramybės periodu, neturėdamas kur nukreipti savo energijos, jis jaučiasi nebe Avinu, o avimi. Iš nuobodulio gali prikrėsti kvailysčių. Dėl energijos pertekliaus gali būti nerimstantis, agresyvus ir karštakošis.
Avinas apdovanotas sąžiningumu ir iškalba, bet ne diplomatija. Jis visada sako, ką galvoja ir dažnai Avino tiesumą ir atvirumą palaiko stačiokiškumu.
Avinas yra intelektualus, jaunatviškai veržlus, atviras ir patikimas. Linkęs viską skirstyti į juodą ir baltą.
Bendravimas, meilė ir seksas
Avinas yra tiesus, atviras, dosnus ir entuziastingas draugas. Jis mėgsta linksmintis didesnėje kompanijoje ir būti dėmesio centre. Greitai susierzina dėl kitų žmonių lėtumo ar nuosaikumo. Nors pats yra jautrus ir net romantiškas, gali nepaisyti kitų žmonių jausmų.
Avino kredo "viskas arba nieko" galioja ir meilėje. Jei jau jis įsimyli, tai beatodairiškai. Jo įgimtas nekantrumas gali jį versti dažnai keisti partneres, tačiau radęs savo gyvenimo meilę tampa ištikimas ir pastovus.
Avino karštas būdas pakurstys ne vieną kivirčą, bet, laimei, jis ilgai nepyksta.
Avinai yra nepaprastai atsidavę savo vaikams. Dėl jų Avinas gali net paaukoti savo gyvenimą. Tai – labiausiai mylintis ir ginti linkęs tėvas (ar motina) visame Zodiake. Nedidelis patarimas – jei tavo mylimas žmogus yra Avinas, skirk jam 100% savo dėmesio, girk, lepink jį ir didžiuokis juo. Tik jokiu būdu nebandyk kontroliuoti. Tiek vyrą, tiek moterį sujaudins aistringi žodžiai ir švelnūs prisilietimai.
Avinas yra itin aktyvus sekso srityje. Seksualinio potraukio intensyvumas gali jį pastūmėti prie "donžuaniškų" pergalių skaičiavimo arba per ankstyvos santuokos.
Avinai būna nepaprastai aistringi meilužiai. Taip pat kaip ir kasdieniame gyvenime, lovoje jie impulsyvūs, greitai užsiplieskiantys, mėgstantys vadovauti ir laimėti. Dėl savo karšto būdo jie gali pernelyg skubėti. Šio ženklo atstovai lovoje emocijas reiškia dejuodami ar net šaukdami.
Tinkamiausi partneriai
Avinas geriausiai sutars su Šaulio ir Liūto ženklo žmonėmis, galimi neblogi santykiai su Liūtu ir Vandeniu. O su Vėžiu, Svarstyklėmis ir Ožiaragiu gali būti sunkoka. Išimtis yra tik Svarstyklės, tai – visiška Avino priešingybė, todėl jie puikiai papildytų vienas kitą kaip draugai, bet ne mylimieji.
Įdomūs santykiai susiklostytų su Jaučiu ir Žuvimis.

zwani.com myspace graphic comments

Keine Kommentare: