Donnerstag, 10. Januar 2008

Šaulys (11.23-12.22)

Asmenybė
Linksmas, žavus, protingas, optimistiškas, truputį lengvabūdis ir atviras Šaulys yra tikra kompanijos siela. Žmones, o ypač moteris, prie jo tiesiog traukia.
Šauliai yra tiesmukiški ir reiškia savo nuomonę nepaisydami nieko. Nevertėtų jiems patikėti paslapčių, nes jie nepagalvoja prieš sakydami.
Jei visiems Zodiako ženklams būtų sukurtos uniformos, Šauliams atitektų mėlyni džinsai. Tai tarytum jų laisvės ir nuotykių troškimo simbolis.
Šauliai nėra prisirišę prie gimtųjų namų ar šeimos, jie labai nepriklausomi ir nepakenčia jokių suvaržymų. Tikriausiai todėl taip mėgsta keliauti. Tokiu būdu jie patenkina savo laisvės troškimą ir praplėčia savo akiratį. Jų namuose greičiausiai bus pilna įdomių daiktų, kuriuos parsivežė iš tolimų kraštų.
Šauliai paprastai išsilavinę, logiškai mąstantys, linkę į meną, originalūs, turintys puikią nuojautą ir nuolat ieškantys ko nors dar nepatirto. Atrodo, jog Šauliai jaučia nenumaldomą alkį gyvenimui. Jiems būtina viską išmėginti, patirti, išgyventi ir tos naujovių paieškos trunka visą jų gyvenimą. Jie mielai skaito knygas, gilinasi į filosofiją, gali susidomėti religija. Taip pat juos traukia aktyvus sportas, tad dažnai patiria traumų.
Šaulio nesudomis rutininis darbas, o štai intelektualiniam iššūkiui tikrai neatsispirs. Sudėtingų sprendimų ieškojimas jiems teikia malonumą. Jei jų darbas patenkina jų įvairovės ir smalsumo poreikius, gali paaukoti jam visą savo gyvenimą ir visiškai apleisti namus ir šeimą.
Bendravimas, meilė ir seksas
Šauliai komunikabilūs, draugiški ir optimistiški, šios savybės ir jų idealizmas ir humoro jausmas sužavi beveik kiekvieną. Jie nuoširdžiai domisi, ką kiti galvoja, todėl į juos dažnai kreipiasi pagalbos ar patarimo.
Šauliai tiki žmonėmis ir yra tikrai garbingi. Tik jų atvirumas gali būti suprastas kaip netaktas, tad vertėtų išmokti atidžiau rinktis žodžius Be galo mylėdamas laisvę Šaulys stengiasi neužmegzti ilgalaikių santykių, bet visada yra pasirengęs romantiškiems nuotykiams.
Šaulys vyras gali pamesti galvą dėl paslaptingos, nuoširdžios ir nepriklausomos moters, tačiau vos pasijus supančiotas ar kontroliuojamas, tuoj pat pasipustys padus.
Moteris Šaulė nelabai domisi santuoka ir vaikais. Net ištekėjusi ji netaps namų šeimininke ir netūpčios aplink vyrą ir vaikus. Tiesa, vaikai ją dievins, nes ji sugalvos jiems begalę linksmų žaidimų. Ji išmokys vaikus narsos, teisingumo ir meilės laisvei, bet ne disciplinos.
Šaulys gali būti dviejų tipų – ištikimas, idealistiškas romantikas arba tobulybės paieškose pasiklydęs suvedžiotojas.
Šauliams reikia intelektualaus partnerio, kuris nebūtų pavydus ar savininkiškas. Tiek vyrai, tiek moterys nemėgsta banalumo. Jie mėgsta įvairovę, aštrius pojūčius, pikantiškus erotinius žaidimus ir aistringus pokalbius. Jei myli Šaulį ar Šaulę, paversk bendrą gyvenimą nuotykiu, nes jei pakvips rutina, jie ims dairytis ko nors naujo.
Tinkamiausi partneriai
Šaulys sutars su kitais Ugnies ženklais – Avinu ir Liūtu. Taip pat su Svarstyklėmis, Vandeniu ir gal Ožiaragiu bei Skorpionu. Sunkiau bendrauti su Mergele ir Žuvimis.
Dvyniai, nors ir priešingas ženklas, gali būti harmoninga pora.

zwani.com myspace graphic comments

Keine Kommentare: