Dienstag, 29. Januar 2008

Apie mus-kitaip;-)

Madam, ponia, drauge, brangioji, mieloji o taip pat kitos moterys!
1. Jeigu itari, kad tu stora, gali buti, kad taip ir yra. As atsisakau tai komentuoti.
2. Jeigu tu ko nors nori, uztenka tiesiog apie tai pasakyti. Suprask, mes paprasti. Mes nesuprantame paslapties sydu pridengtu uzuominu. Aplinkiniai klausimai neveikia, paprasti klausimai, pridengti grimasu - taip pat. Tiesiog sakyk, ko nori.
3. Jeigu tu uzduodi klausima, i kuri nesitiki atsakymo, nenustebk, jei isgirsi atsakyma, kurio nenoretum girdeti.
4. Mes PAPRASTI. Jeigu as prasau paduoti duonos, neturiu omenyje nieko kito. Tai ne priekaistas, kad ant stalo nera duonos. Mes nesiimame pasleptu pamokymu, nepriekaistaujame. Mes is tikruju paprasti.
5. MES PAPRASTI. Nera jokios prasmes mane klausti, apie ka galvoju. 96,5% viso laiko vyrai galvoja apie seksa. Ne, tai nereiskia, kad mes pernelyg susirupine, tiesiog sis dalykas mums patinka labiausiai.
6. MES PAPRASTI. Kartais as galvoju ne apie tave. Nieko blogo tame nera. Tiesiog priprask prie to. Neklausk manes, apie ka as galvoju, antraip turi buti pasirengusi kalbeti apie politika,ekonomika, filosofija, krepsini,degtine, masinas.
7. Penktadienis, sestadienis, sekmadienis - draugai - kasis per telika -alus - blogos manieros. Tai lyg pilnatis, potvynis ir atoslugis.Tai neisvengiama.
8. Vaikscioti i parduotuves - joks ne malonumas, man tai niekuomet neprades patikti.
9. Jeigu mes kur nors einame, tau tinka kaip tik tie drabuziai, kuriais tu apsirengusi. Prisiekiu. 10. Tu turi pakankamai ir drabuziu, ir avalynes. Kaulyti - santazas. Mano bankrotas nera meiles tau irodymas.
11. Dauguma vyru turi tris poras batu. Kartoju: MES PAPRASTI. Is kur tu istraukei, kad as galiu nustatyti, kurie batai is tu trisdesimties poru tau labiausiai tinka prie sito kostiumelio.
12. Nepriklausomai nuo klausimo visada uztenka paprastu atsakymu "taip" ir "ne".
13. Jeigu turi rupesciu paprasyk manes padeti juos iveikti, neprasyk uzjausti tave, kaip tai daro tavo drauges.
14. Galvos skausmas, trunkantis 8 savaites, nera galvos skausmas. Eik pas gydytoja.
15. Jeigu as pasakiau ka nors, ka galima suprasti dvejopai ir vienas is variantu tau nepatinka ar nervina, as turejau omenyje antraji varianta.
16. Visi vyrai mato tik 16 spalvu. Persikas yra vaisius, o ne spalva.
17. Alus mums patinka taip kaip jums rankinukai. Jus to nesuprantate, mes irgi.
18. Jeigu as taves klausiu, kas atsitiko, ir tu sakai "nieko", as tavim tikiu ir elgsiuosi taip lyg viskas butu visiskoje tvarkoje.
19. Neklausk, "ar as tau patinku?". Buk tikra, manes cia nebutu, jei butu kitaip.
20. Pagrindine taisykle: nesvarbu apie ka kalbama, jeigu kyla kokiu nors abejoniu, rinkis paprasciausia atsakyma.
MES IS TIKRUJU LABAI PAPRASTI.
Prasome isplatinti si manifesta, idant jos pagaliau viena karta visiems laikams suprastu vyrus.

Viena diena namo zmona grizo anksciau nei iprastai ir uztiko savo vyra lovoje besimylint su kita, labai patrauklia, jauna moterimi. Ir pasijuto be galo iskaudinta ir nusiminusi..

" Tu esi niekingas kiaulë! " visa gerkle rëkë ji.
" Kaip tu drisai sitaip su manimi - istikima zmona ir tavo vaiku motina pasielgti? As tave palieku. Noriu skyrybu!"

Tuomet vyras jai sako " Mieloji, paklausyk manes, as tau paaiskinsiu, kaip viskas ivyko."

"Puiku, klausau", sumurmëjo ji, "taciau tai bus paskutiniai tavo zodziai istarti man !"
Ir tuomet vyras pradëjo pasakoti--
" Taigi, Jau ruosiausi sësti i masina ir vaziuoti namo, kai staiga prie manes priëjo si jauna merginair paprasë manes ja pavëzëti. Ji atrodë tokia nusiminusi ir bejëgë,kad man jos taip pagailo ir as sutikau ja pavezti.

Pastebëjau, kad ji labai liesa, prastai apsirengusi ir labai purvina.

Ji prasitarë, kad yra nevalgiusi jau tris dienas ! Taigi man jos pagailo, as parsiveziau ja namo ir pasildziau jai kalakutienos kepsnelius, kuriuos tau vakar paruosiau vakarienei, ir kuriø tu nevalgei, nes bijojai priaugti svorio.

Si vargsë mergina suslamstë juos akimirksniu.Kadangi ji buvo tokia nesvari, pasiûliau jai issimaudyti duse, ir kol ji maudësi as pastebëjau, kad jos drabuziai yra labai purvini, skylëti, taigi as juos ismeciau.

Kadangi, jai reikëjo kazkuo apsirengti, as atidaviau jai tavo firminius dizainerio siûtus dzinsus,kurie tavo spintoje guli jau kelis metus, ir kuriu tu nedëvi, nes jie tau per daug aptempti. Taip pat daviau jai apatinius drabuzius, kuriuos padovanojau tau mûsu metiniu proga, ir kuriu tu nedëvi, nes as turiu prasta skoni.

Dar suradau seksualia mano sesers tau Kalëdoms dovanota palaidine, kurios tu nedëvi tik dël to, kad nori paerzinti mano seseri, ir dar padovanojau jai batus, kuriuos pirkai brangioje parduotuvëje ir neavi dël to, kad darbe kazkas turi tokius pacius."

Vyras giliai ikvëpë ir tese toliau -

" Ji buvo tokia dëkinga uz mano supratinguma ir pagalba ir kai as ja palydëjau iki duru ji atsisuko i mane ir su asaromis akyse paklause,

" Atsiprasau....bet gal turite dar ka nors, kuo jusu zmona nesinaudoja...? "

Ka daro vyrai ir moterys, isipjove pirsta:

Moteris:

1. Tyliai aikteli.
2. Įsikiša pirštą į burną, kad visame bute nepritaškytų kraujo.

3. Kita ranka išima iš pakelio pleistrą, užklijuoja jį ant žaizdos.

4. Dirba toliau.

Vyras:

1. Garsiai nusikeikia.

2. Ištiesia ranką į priekį kuo toliau nuo savęs.

3. Pats žiūri į kitą pusę, nes bijo kraujo

4. Garsiai šaukiasi pagalbos.

5. Per tą laiką ant kilimo atsiranda didžiulės kraujo dėmės.

6. Tada jis turi atsisėsti, nes staiga keistai pasijunta ir eidamas prie sofos palieka kraujo lataką kaip paskerstas šernas.

7. Į pagalbą bėgančiai draugei didvyriška kankinio mina papasakoja vos nenusipjovęs rankos.

8. Atsisako pasiūlyto pleistro aiškindamas, kad jis tokiai didelei žaizdai per mažas.

9. Tuo metu, kai draugė lekia į vaistinę pirkti didesnio pleistro, jis slapčia varto medicinos enciklopediją ieškodamas, kokio kraujo kiekio netekimas sukelia pavojų suaugusio žmogaus gyvybei.

10. Su skausminga išraiška veide leidžia užklijuoti platų ilgą pleistrą ir pareikalauja didelio kepsnio vakarienei, nes išsekusiame vyriškame organizme reikia paspartinti raudonųjų kraujo kūnelių gamybą.

11. Kad geriau jaustųsi, patogiai susikelia kojas ant sofos ir laukia, kol draugė iškeps jam kepsnį. 12. Skubiai pareikalauja keleto skardinių alaus - nuskausminimui.

13. Tuo metu, kai ji važiuoja į visą parą veikiančią parduotuvę pirkti alaus, jis sėdėdamas namuose tolydžio lupinėja pleistrą žiūrėdamas, ar žaizda nustojo kraujuoti.

14. Tol krapštinėja žaizdą, kol ši vėl pradeda kraujuoti.

15. Priekaištauja draugei, kad ji blogai užklijavo pleistrą.

16. Inkščia, kai ji atsargiai nuima seną ir užklijuoja naują pleistrą.

17. Dėl šio sužeidimo negali vakare su drauge žaisti teniso ir mėgaujasi Europos taurės varžybomis per TV.

18. Tuo metu ji stengiasi išvalyti dėmes iš kilimo.

19. Naktį vis slenka į vonią ir žiūri, ar ant rankų neatsirado įtartinos raudonos linijos, liudijančios apie kraujo užkrėtimą. Todėl kitą dieną būna neišsimiegojęs ir piktas.
20. Rytą atsiprašo dviem valandom iš darbo vizitui pas gydytoją, kad įsitikintų, jog jam tikrai nėra kraujo užkrėtimo.

21. Po pietų darbe susiranda pirmosios pagalbos vaistinėlę, nukniaukia iš ten ritinėlį marlės ir vaizduodamas didvyrį bei mėgaudamasis jos užuojauta leidžia jaunai ir gražiai firmos sekretorei sutvarstyti žaizdą.

22. Vakare aludėje mėgaudamasis visuotiniu dėmesiu pareiškia, kad apie tokį "menką" sužeidimą neverta kalbėti.

Keine Kommentare: